servislerimiz

Servislerimiz ile markanızı güçlendirin. Markanızı ve müşterilerinizi çalmalarına izin vermeyin!

Peki şimdi; markanızı korumak için ne yapmalısınız?

Bir yıl içinde de gördüğünüz tüm bülten web adreslerini dolaşmalı mısınız?
Ucu bucağı olmayan internet dünyasında tüm yazıları tek tek incelemeli misiniz?

Bu kadar iş yoğunluğu arasında sizden iş yükünüzü en pratik ve güvenilir yöntemlerimiz ile Markakoruma olarak azaltıyoruz ve siz sadece bilgilendiriliyorsunuz.
Yapmanız gereken tek şey markakoruma.com’a ücretsiz üye olup hedeflediğiniz kelimeleri belirlemek. Düzenli göndereceğimiz raporlarla rakiplerinizi ve markanızın durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

marka takibi

Markakoruma marka takip ve geleneksel fikri mülkiyet koruma programları için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Özel teknolojisi ve insan analiz kullanımı sayesinde markanıza benzer bir tescil girişiminde bulunulduğunda size bu veriyi rapor halinde görme imkânı sağlar. Markanızın farklı bir kişi yada kişiler tarafından ihlal edilmesi istenmeye bir dizi sonuca neden olabilir.

Tüketicilerinizi yanıltıcı organizasyonlara dahil etmek
Tüketicilerinizi farklı hedeflere yönlendirerek bu trafik yönlendirme ile potansiyel gelirinizin azalması
Yanlış yasadışı veya saldırgan faaliyetleri ile kurumsal markanızın değer kaybı

Nasıl mı yapıyoruz?
Türkiye’de marka tescil başvuru bulunmuş tüm marka tescil ve bülten verilerilerini analiz ederek markanıza benzer başvuruların aylık olarak raporlarını iletiyoruz.

alan adı takibi

Markanıza ait hangi alan adları şu an kullanımda, hangileri kullanımda değil? Size ait alan adları kontrollerini rapor halinde görme imkânı sağlıyoruz.
Markanızın ve alan adınızın emin ellerde sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir. Sizi istediğiniz zaman aralıklarıyla markanız ve alan adlarınız hakkında bilgilendiriyoruz.

Nasıl mı yapıyoruz?
Dünya üzerinden tescil edilmiş olan yaklaşık 100 Milyon alan adı ve her gün yeni tescil edilen….. alan adı verilerini analiz ederek markanıza benzer başvuruların günlük olarak raporlarını iletiyoruz.rakip takibi

Rakiplerinizin yeni oluşumlarından haberdar olmak ve sektörünüzde ne gibi yenilikler olduğunu yakından takip edebilmek için markakoruma.com altyapısının sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanın. Sektörünüzün kontrolü geç kalmadan sizde olsun.marka itiraz

Başkası tarafından kullanılan tescilsiz bir markanın, hak sahibi olmayan bir kişi tarafından tescil için başvuru yapılması veya tescil ettirilmesi hallerinde, gerçek marka hakkı sahibinin itiraz etme veya dava açarak tescili iptal ettirme yetkisi vardır.

Fakat bu itiraz hakkının doğması için bundan haberdar olması gerekmektedir. Markanızı ve müşterilerinizi korumanız için Marka koruma tarafından gözden kaçmayacak sistematik yapısıyla marka ve müşteri hırsızlığına engel olabilecek ve marka itiraz ürünü ile marka haklarınızı koruyabileceksiniz.alan adı itiraz

Başkası tarafından kullanılan tescilsiz bir markanın, hak sahibi olmayan bir kişi tarafından alan adının tescil edilmesi hallerinde, gerçek marka hakkı sahibinin itiraz etme veya dava açarak alan adı tescilini iptal ettirme hakkı vardır.

Ancak bu marka sahibinin bu hakkını kullanabilmesi için hak sahibi olduğu isme ait alan adının tescil edildiğine dair bilgi sahibi olması gerekir. Marka koruma’nın sizlere sağladığı ücretsiz hizmetle markanıza ait alan adlarının tescil işlemi yapıldığında haberdar olabilir ve alan adı itiraz servisi ile isim hakkınızı koruyabilirsiniz.
Bizi tercih edenler

Tüm hakları saklıdır. markakoruma.com 2023

Bize ulaşın : info@markakoruma.com - Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası